V létě je potřeba si hrát, ale i při hře děti poznávají nové věci a učí se

Léto patří hrám, to je jasná věc. Možná byste ale chtěli, aby se dětem přes léto z hlavy nevykouřilo všechno, co se přes rok naučili ve škole? Ale učit a opakovat, to se jim nechce. Co na to jít od lesa? Můžete si s nimi zahrát spoustu her, prostřednictvím kterých si spoustu věci zopakují. A přitom se budou dobře bavit. 

Mají vaše děti rády hru dobble? No tak je to jasné. S naší číselnou nebo písmenkovou variantou si zopakují počty i abecedu. A mladší sourozenci zas přirozeně s písmenky a čísly seznámí. A když už jsem u té matematiky. Skvělou hračkou pro zkoumavé děti je matematická váha, na kterou budou přikládat desetigramové destičky a váhu vyvažovat. A přitom si zopakují sčitání, odčítání, dělení a nebo jako Pipi Dlouhá Punčocha nábosilku. A jestli jste si celý rok říkali, že až bude klid, konečně svým školákům vysvětlíte zlomky, tak i pro vás máme skvělou pomůcku, barevné zlomkové destičky pro jednoduché pochopení.

Skládáte rádi puzzle? Tak s těmi od Crocodile Creek navíc poznáte svět, takový zeměpis hrou. A procvičit můžete i biologii, pořiďte dětem parádní kostru nebo model těla s vyndavacími orgány. Anebo oko či ucho? Líbit se bude vše. No a pokud chtějí poznat vesmír, což by mohla být prvouka, opět šáhněte po krásných puzzlích. 

Možná ale doma nemáte školáka, ale menší děti, které se na školu teprve těší. I pro ně máme super nabídku. Například Obrázky a klikiháky kocourka Mourka, ucelenou logopedickou přípravu. Neváhejte, bude je bavit a spoustu se toho naučí.