BASKETBALL žvýkací přívěšek XT Světle zelená

 
  • 1 z 2
 

Sensorický žvýkací přívěšek. který má tvar basketbalového míče. Doporučuje se pro ty, kteří upřednostňují žvýkání předními zuby. Je možné ho použít jako náhradu za žvýkaní triček, tužek, cucání prstů a pod. Také pro dosažení lepšího soustředění a samo regulování stresu. 

XT je Střední tvrdost - doporučená je pro ty,kteří mají větší potřebou kousat a okusovat. Nebo žvýkají a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.

Dostupnost Na dotaz
479 Kč
Kód produktu 17057022047
Značka ARK Therapeutic
Kategorie Kousák
Položka byla vyprodána...
 
Skvělý sensorický žvýkací přívěšek, který má tvar basketbalového míče. Doporučuje se pro ty, kteří upřednostňují žvýkání předními zuby. Je možné ho použít jako náhradu za žvýkaní triček, tužek, cucání prstů a pod. Také pro dosažení lepšího soustředění a samoregulaci stresu. Střední tvrdost (XT) - doporučená pro ty, kteří mají větší potřebu kousat a okusovat. Nebo žvýkají a likvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením. Rozměr: má téměř 4,5 cm v průměru a ve  středu je téměř 1,5 cm tlustý. Věk: doporučený od 6m +, pod dohledem dospělé osoby. Lze mýt v myčce, nebo očistit mýdlem a opláchnout vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: