BASKETBALL žvýkací přívěšek XXT Tmavě zelená

 
  • 1 z 4
 

Skvělým sensorický žvýkacím  přívěškem je koůsák ve tvaru basketbalového míče. Doporučený je pro ty, kteří upřednostňují žvýkání předními zuby.Je možné ho použít jako náhradu kousaní tužek, žvýkaní triček,nebo cucání prstů a pod. Také napomáhá k dosažení lepšího soustředění a samo regulaci stresu. 

Tvrdost XXT - pevná, je nejpevnější z dodávaných variant a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u přehnaně intenzívní potřebě kousaní do tvrdých předmětů. 

Dostupnost Na dotaz
479 Kč
Kód produktu 17057022049
Značka ARK Therapeutic
Kategorie Kousák
Položka byla vyprodána...
 
Skvělý sensorický žvýkací přívěšek, který má tvar basketbalového míče. Doporučuje se pro ty, kteří upřednostňují žvýkání předními zuby. Je možné ho použít jako náhradu za žvýkaní triček, tužek, cucání prstů a pod. Také pro dosažení lepšího soustředění a samoregulaci stresu. Pevná (XXT) - je nejpevnější z dodávaných variant a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u přehnaně intenzivní potřebě kousaní do tvrdých předmětů. Rozměr: má téměř 4,5 cm v průměru a ve  středu je téměř 1,5 cm tlustý. Věk: doporučený od 6m +, pod dohledem dospělé osoby. Lze mýt v myčce, nebo očistit mýdlem a opláchnout vodou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: