Rozkládací set- 4 barvy (Base ten set)

Neohodnoceno
 
 

Učební pomůcka pro pochopení rozdílu mezi množstvím kusů. Se setem lze procvičovat také základní matematické úkony jako sčítání, odčítání, násobení či dělení. 

599 Kč
Kód produktu 4728
Značka EDX Education
Kategorie Matematika
Položka byla vyprodána...
 
Tento základní set kostiček je určený pro pochopení odlišnosti a vnímání různého množství stejně velkých kusů, pro představu, jak vypadá jeden kus, deset, sto a tisíc. Umožňuje také procvičování zákadních matematických úkonů. Základem jsou žluté kostičky, každá představuje 1 kus. Zelené seskupení kostiček představuje množinu deseti kostiček, modré sto a červené tisíc. 
 
Manipulací s kostičkami si školák uvědomuje, že například jedna kostička je méně než deset kostiček. Prakticky si ošahá, jak vypadá seskupení více jednotlivých kusů. S kostičkami lze s procvičovat sčítání a odčítání, stejně jako násobení či dělení deseti. 
 
Set se skládá ze sta jtl. žlutých kostiček o 10 mm, deseti zelených kostiček o 100 mm představujícíh deset jtl. kostiček pohromadě, desetí modrých desek o 100mm² představujících sto jtl. kostiček pohromadě a jedné velké červené kostky o 100mm³ představující tisíc kostiček pohromadě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: